Oscarowi triumfatorzy 2010 w amerykańskim box-office


Dziennikarze "NY Times" przedstawili wyniki z amerykańskiego box-office dla zwycięzców tegorocznej gali oscarowej.

Aktorka Zofia Wilczyńska zmarła w wieku 95 lat. W sobotę, 6 lutego w warszawskim klubie The Fresh wystąpi Fokus. Raper, z powodzeniem rozwijający swoje solowe projekty, znany jest - przede wszystkim - jako współtwórca legendarnej już Paktofoniki. Na cmentarzu Forest Lawn, w Glendale na przedmieściach Los Angeles, w nocy z czwartku na piątek czasu polskiego pochowany został król popu Michael Jackson. Ceremonia odbyła się w wąskim gronie rodziny i przyjaciół piosenkarza, bez udziału fanów.Najnowsze filmy: Mike'a Leigh, Alejandro GonzĂĄleza InĂĄrritu oraz Nikity Michałkowa będą walczyć w maju o tegoroczną Złotą Palmę. Organizatorzy festiwalu w Cannes ogłosili dziś program 63. edycji imprezy. Bez polskich tytułów. Bono przeszedł w Monachium pilną operację kręgosłupa Już 17 marca 2010 roku w oferowanej przez telewizję nowej generacji n kolekcji VOD nSeriale swoją polską premierę będzie miał najnowszy, szósty sezon, jednego z najsłynniejszych i najbardziej utytułowanych seriali medycznych w dziejach - "Dr House".

Po kilku latach przerwy na metalową scenę powróciła grecka formacja Nightfall.

Gitarzysta Jester Strombland opuścił grupę In Flames, aby skupić się na walce z uzależnieniem od alkoholu. Zapraszamy do odsłuchu piosenek IRY z nowej płyty "9", która ukaże się 30 października. Codziennie do piątku na profilu grupy tylko w serwisie Muzzo.pl będzie pojawiał się nowy numer.

W środę (25 listopada) wieczorem w stacji RMF Polski Rock będziecie mogli przedpremierowo wysłuchać utworów z nowej płyty zespołu Armia, zatytułowanej "Freak". Anna Paquin i Marcia Gay Harden - aktorki grające w filmie "Dzieci Ireny Sendlerowej" - oraz reżyser i scenarzysta tego dzieła John Kent Harrison odsłonili w poniedziałek odciski swoich dłoni na Promenadzie Gwiazd w Gdańsku. Zespół Myslovitz na internetowym blogu relacjonuje pracę w studiu nad nową studyjną płytą. Po pięciu dniach muzycy mają "ruszonych sześć piosenek".Zespół Godsmack kończy pracę nad nową płytą, "The Oracle". Grupa opublikowała w sieci singel promujący wydawnictwo. Na tydzień przed premierą najnowszego albumu "Rated R", Rihanna zaprezentowała kolejny promocyjny teledysk. Elmore Leonard, pisarz w Polsce mało znany, w USA cieszy się ogromną popularnością. Na ekrany ma trafić kolejna filmowa wersja jego prozy.

Peter Doherty zgodnie z planem


Organizatorzy warszawskiego koncertu niesfornego Petera Doherty'ego potwierdzają, że brytyjski muzyk wystąpi w stolicy 11 czerwca.

Dagadana w Krakowie


7 lutego 2010 w krakowskim klubie Drukarnia wystąpi formacja Dagadana.

Janusz Sołoma z grupy Stos zmarł na scenie


Podczas sobotniego koncertu (8 maja) w Mysłowickim Centrum Kultury zmarł basista zespołu Stos Janusz Sołoma.

Mankell pisze serial o Bergmanie


Szwedzki pisarz Henning Mankell, twórca postaci słynnego Kurta Wallandera, pracuje nad scenariuszem miniserialu o życiu Ingmara Bergmana.

Cover "The Dark Side of the Moon"


Amerykańska grupa The Flaming Lips postanowiła nagrać własną wersję albumu "The Dark Side of the Moon" Pink Floyd.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi plus tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne i

tłumaczenia symultaniczne Wrocław

tłumaczenia ustne. tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Gród podwawelski nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń dodatkowo ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne.