Oscarowi triumfatorzy 2010 w amerykańskim box-office


Dziennikarze "NY Times" przedstawili wyniki z amerykańskiego box-office dla zwycięzców tegorocznej gali oscarowej.

W wywiadzie dla kobiecego dodatku włoskiego dziennika "Corriere della Sera" Juliette Binoche opowiedziała o swym udziale w filmie Małgorzaty Szumowskiej "Sponsoring", opowiadającym o prostytucji wśród studentek. Amerykański aktor John Travolta osobiście usiadł za sterami własnego Boeinga 707, którym przetransportował do haitańskiej stolicy Port-au-Prince dostawy żywności i środków medycznych, a także lekarzy i przedstawicieli Kościoła scjentologicznego - podała we wtorek AP. "Trick" - najnowszy film Jana Hryniaka ("Trzeci"), odwołujący się do najlepszej tradycji polskiego kina sensacyjnego - filmów w rodzaju "Vabanku" i "Wielkiego Szu" - trafi 12 marca na ekrany kin.Poznaliśmy szczegóły urodzinowego koncertu krakowskiej formacji Thy Disease. 24 stycznia 2010 roku 10-lecie wraz z zespołem w klubie Rotunda świętować będą także m.in. Virgin Snatch i Sceptic. Dziennikarze "NY Times" przedstawili wyniki z amerykańskiego box-office dla zwycięzców tegorocznej gali oscarowej. Amerykański hiphopowiec Lloyd Banks został zatrzymany w Kanadzie pod zarzutem pobicia.

10 maja ukaże się drugi studyjny album zespołu Stan Miłości i Zaufania. Krążek będzie zatytułowany "Sygnały".

Na rynku amerykańskim ukazała się książka pt. "Hollywood's War With Poland, 1939-1945" (Wojna Hollywood z Polską 1939-1945) na temat negatywnego obrazu Polaków w filmach amerykańskich w czasie II wojny światowej i źródeł tych nieprzychylnych stereotypów. Żył szybko, umarł młodo. Dziś (19 lutego) mija 30 lat od tragicznej śmierci Bona Scotta, legendarnego wokalisty grupy AC/DC. Muzyk miał 33 lata.

Andrzej Wajda został wyróżniony tegoroczną Nagrodą Krytyków Europejskiej Akademii Filmowej FIPRESCI - poinformowano w czwartek w komunikacie Akademii. Nagrodę przyznano mu za film "Tatarak", który swą premierę miał na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Berlinie w lutym tego roku. Jay-Z twierdzi, że jego album, "The Blueprint", jest najlepszą płytą dekady. Brytyjska gwiazda pop Leona Lewis z niechęcią wypowiada się na temat incydentu z połowy października, kiedy została pobita przez swojego fana. Piosenkarka twierdzi, że nie chce poświęcać czasu na rozpamiętywanie tych przeżyć, gdyż z natury ma pozytywne podejście dożycia.Rihanna wymaga od organizatorów swoich koncertów, by za kulisami znajdowały się dekoracje przedstawiające zwierzęta i nie chce nigdzie widzieć... cekinów - ujawnił współpracownik wokalistki zatrudniony do obsługi trasy. Penelope Cruz przyznaa, e zanim dostaa ma rol w "Seksie w wielkim miecie 2", bya wielk fank pierwszego filmu, ktry obejrzaa... a 15 razy. XV edycja popularnego, letniego festiwalu Brutal Assault w Czechach nabiera kształtów.

Slayer: szczegóły nowego albumu


Na nową płytę kwartetu Slayer trzeba będzie jeszcze trochę poczekać. Poznaliśmy jednak kolejne szczegóły dotyczące albumu "World Painted Blood".

M Brittany Murphy nie yje


Scenarzysta Simon Monjack ("Factory Girl"), m tragicznie zmarej w grudniu 2009 roku aktorki Brittany Murphy, zosta znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

Oskarżeni o plagiat!


Amerykańska grupa Black Eyed Peas z wokalistą Fergie na czele stanęła przed kolejnym oskarżeniem o plagiat. Piosenkarka występująca jako Phoenix Phenom twierdzi, że hit "Boom Boom Pow" ( zobacz klip ) jest kopią jej utworu.

Opozycyjny irański reżyser Mohsen Makhmalbaf uhonorowany w Londynie


Mohsen Makhmalbaf został uhonorowany nagrodą Freedom to Create Prize, która przyznawana jest artystom promującym sprawiedliwość społeczną, otwierającym fundacje, pracującym w trudnych lub niebezpiecznych warunkach oraz tym, którzy inspirują ludzkiego ducha.

Rob Halford: nie przejmuję się, gdy ktoś wyrzuca moje płyty


W specjalnym wywiadzie dla serwisu Muzyka.onet.p, legendarny heavymetalowiec Rob Halford powiedział, że jeśli po przyznaniu się do swojego homoseksualizmu którykolwiek ze starych fanów wyrzucił jego płyty, on się tym zupełnie nie przejmuje. "Prawda nie jest dla wszystkich łatwa, ale jeśli cię naprawdę kochają, zaakceptują cię takim, jakim jesteś" - wyznał.

tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, perswazja symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic plus Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi plus tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Własny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń i ofertą na tłumaczenia symultaniczne i

tłumaczenia symultaniczne Wrocław

tłumaczenia ustne. tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia ustne, tłumaczenia symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Gród podwawelski nakłanianie symultaniczne Katowice, tłumaczenia symultaniczne Poznań, tłumaczenia symultaniczne Wrocław. Nasze gabinet specjalizuje się wewnątrz tłumaczeniach symultanicznych na terenie Wrocławia, Katowic i Krakowa. Od czasu wielu lat zajmujemy się tłumaczeniami symultanicznymi także tłumaczeniami ustnymi. Nasza interes od czasu wielu lat świadczy usługi tłumaczeniowe na terenie całej Lokalny. Zapraszamy aż do zapoznania się spośród ofertą naszego biura tłumaczeń dodatkowo ofertą na tłumaczenia symultaniczne i tłumaczenia ustne.